20542.jpg
Easy Food Na zdrowie!

Pomyśl w końcu o sobie. Zacznij działać! Redukcja wagi? Przyrost masy mięśniowej? Wysoki poziom cukru? Masz dosyć codziennych zakupów? Nie lubisz zmywać naczyń po posiłkach? A może po prostu zdrowe odżywianie każdego dnia?

Nie masz czasu na przygotowanie zbilansowanego posiłku? Nic nie szkodzi. Zrobimy go za Ciebie. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia.

Easy Food Na zdrowie!

To kompletny zestaw całodziennego wyżywienia, które pozwolą mieć kontrolę nad zdrowiem i samopoczuciem.

Możesz wybrać jedną z diet specjalistycznych lub zadzwonić do naszego dietetyka. Przedstaw nam swoje oczekiwania i cel jaki chcesz osiągnąć. Nasz dietetyk zaproponuje najlepsze rozwiązanie.

20541.jpg

Posiłki są przygotowywane przed dostawą do Ciebie co zapewnia, że są zawsze świeże.  

Nasz zespół to prawdziwi profesjonaliści: dietetycy i kucharze. Staramy się sprostać każdemu wyzwaniu. Jak to wygląda w praktyce? Po wybraniu Easy Food kolejnym krokiem jest ustalenie diety, którą wybierzesz sam spośród proponowanych lub z pomocą dietetyka ustalisz najlepszą dietę dla Ciebie.

Kuchnia w której są przygotowywane posiłki jest audytowana przez zewnętrzne jednostki certyfikujące. Przygotowywanie posiłków odbywa się zgodnie z procedurami systemu HACCP oraz w oparciu o wdrożone i zintegrowane systemy zarządzania jakością, a mianowicie:

 

System Zarządzania Jakością PN ISO 9001:2009

 

System Zarządzania Środowiskowego PN ISO 14001:2005

 

System Zarządzania Jakością PN ISO 22000:2005

Jak działamy ?

Wybierz dietę

Zobacz, jakie diety przygotowaliśmy i wybierz jedną z nich, a jeśli potrzebujesz tylko lunchu, wybierz jeden z dwóch dostępnych. Następnie zaznacz interesującą dla Ciebie wartość energetyczną.

Złóż zamówienie

Teraz wybierz, jak długo chcesz się odżywiać pysznie i zdrowo. Możesz wybrać okres 20 dni, ale możesz również sprawdzić, jak to działa i wybrać krótszy czas dostawy. Na koniec sprawdź, ile to kosztuje.

Wybierz dostawę

Teraz jeszcze kilka informacji, jakie są nam niezbędne do przygotowania i dostarczenia Tobie wybranego zestawu. Tutaj wybierzesz kiedy zaczynasz oraz kiedy chcesz otrzymywać od nas posiłki.

Ciesz się smakiem

Część najprzyjemniejsza, czyli otrzymujesz wybrane posiłki i cieszysz się smakiem oraz efektami diety. Po pierwszym okresie możesz zadecydować, czy dalej dążysz do swojego celu, czy wyznaczysz sobie jakiś nowy. Masz wątpliwości? Nasz dietetyk zawsze Ci pomoże.